Форекс – ексклюзивний імпортер та дистриб'ютор збірних драбин провідних румунських фабрик.
Ми надаємо повну гаму стандартних маршових та гвинтових сходів з таких матеріалів як: дуб, бук, хвойні породи деревини, дерево комбіноване з металом, зовнішні металеві сходи (алюміній, нержавіюча сталь).


Також ми пропонуємо Вам сходи різних форм: маршеві, з 1,2,3 вигинами, сучасні (модерн) гвинтові та спіральні сходи для невеликих приміщень, де відсутня можливість монтажу класичних сходів.
За бажанням клієнта ми можемо продавати окремі елементи будь-який моделі з пропонованих нами драбин: сходи з дуба, бука та хвої для оббивки бетонних сходів, перила, лонжерони і т.д. Наші сходи дуже прості у монтажі. У комплекті до них ми пропонуємо повну технічну документацію, щоб клієнт, за бажання, міг сам встановити свої сходи на кшталт конструктора.


Наші сходи відрізняються високою якістю (ми даємо гарантію на наданий товар), доступною ціною, дизайном та зручністю у використанні. Деревина з якої вони виготовляються, проходить спеціальну обробку, що дозволяє їй зберігати зовнішній вигляд і стабільність у первозданному вигляді протягом довгого часу.